METALO PJAUSTYMAS, KARPYMAS

 

Mato

Vnt.

Pjaustymas / karpymas

į lakštus

Pjaustymas / karpymas

į juostas

Storis

mm

0,4-2,00

0,4-3,00

Plotis

mm

100-1500

30-1500

Ilgis

mm

100-6000

 

 

Paslaugos atliekamos pagal individualius užsakymus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

METALO LANKSTYMAS

Apskardinimo detalės yra svarbūs stogo dangos ir fasado elementai. Jų užduotis – užtikrinti taisyklingą vandens nuvedimą ir suteikti pastatui atitinkamą estetinę išvaizdą. Šios detalės naudojamos įrengiant visų rūšių objektus gyvenamųjų būstų, pramoninėje ir žemės ūkio statyboje.

Apskardinimo detalės gaminamos iš plokščiosios cinkuoto plieno, alucinko arba cinkuoto plieno su polimerine danga skardos, dažniausiai – tokios pačios spalvos kaip ir stogo danga arba fasadas, suformuotos atsižvelgiant į vartotojo poreikius. Standartinės apskardinimo detalės gali būti 2–6 m ilgio, skardos storis gali būti 0,50–1,00 mm.

Siūlome didelį spektrą standartinių lankstinių kartu su kitais priedais. Kartu su pasirinkto stogo profiliu Jūs galite gauti reikiamą kiekį lankstinių, kuriuos iš karto galėsite montuoti. Lankstiniai gaminami iš to paties metalo kaip ir stogo profilis, jie skirti uždengti stogo kampus, įdubas ir įvairius jungimus. Lankstiniai taip pat naudojami siekiant sumažinti lietaus, sniego, vėjo poveikį pastatui. Specialūs lankstiniai, atsižvelgiant į brėžinius yra gaminami pagal individualų užsakymą.

 

METALO PROFILIAVIMAS

 

UAB „Alytaus ARA“ pagal  individualius užsakymus gamina trapecinio profilio lakštus iš cinkuotos polimerinės dangos. Cinkuotas plienas turi daug gerų savybių – jis estetiškas, elastingas, stiprus, atsparus korozijai, lengvas ir nebrangus kokybės atžvilgiu.

Trapecinis profilis C-18 ST (stoginis)

 

·         Tipinis stoginis profilis, puikiai apsaugantis nuo kritulių, tinkamas naudoti didelių plotų dengimui.

·         Tai pigiausias ir labiausiai paplitęs stogo ir sienų dangos profilis;

·         Profilis yra asimetriškas, todėl suteikiama galimybė pasirinkti platesnių ar siauresnių bangelių efektą;

·         C-18 ST profilis yra pakankamai platus, tačiau galima montuoti ir iki 1 m pločio atstumus;

·         Bendras profilio plotis – 1123 mm;

·         Naudingas profilio plotis – 1075 mm;

·         Medžiagos (metalo) storis – 0,45 mm – 0,5 mm; 0,6 mm; 0,8 mm;

·         Maksimalus gaminamas profilio ilgis – 8 metrai.

 

Trapecinis profilis С-18 F (fasadinis)

 

·         Naudojamas tiek lauko, tiek vidaus sienų dengimui, tinkamas pramoninių objektų bei gyvenamųjų namų sienų apdailai;

·         Tai pigiausias ir labiausiai paplitęs stogo ir sienų dangos profilis;

·         Profilis yra asimetriškas, todėl suteikiama galimybė pasirinkti platesnių ar siauresnių bangelių efektą;

·         C-18 F profilis yra pakankamai platus, tačiau galima montuoti ir iki 1 m pločio atstumus;

·         Bendras profilio plotis – 1123 mm;

·         Naudingas profilio plotis – 1075 mm;

·         Medžiagos (metalo) storis – 0,45 mm – 0,5 mm; 0,6 mm; 0,8 mm;

·         Maksimalus gaminamas profilio ilgis – 8 metrai.

 

APTVĖRIMO SISTEMOS IR MONTAVIMO DARBAI

 

UAB „Alytaus ARA“ aptvėrimo sistemos gaminamos iš profiliuoto metalo lakštų, kurie suformuojami šaltojo valcavimo būdu, deformuojant metalo lakštą. Taip išgaunamos trapecinės bangelės.

Šių profilių gamybai naudojamas alucinkas, cinkuotas plienas, jis gali būti padengtas polimerine danga, kuri dar labiau padidina atsparumą korozijai ir saugo nuo kitų išorinių veiksnių, kurie gali neigiamai paveikti metalą.

 

Trapecinio profilio aptvėrimo sistemos privalumai.

 

Išskirtinumas

Tvora – tai matoma ir neatsiejama fasado ar aplinkos dalis, suteikiantis aplinkai ar namui savitą stilių. Tvora pakeis visą Jūsų aplinkos vaizdą. Todėl statydami tvorą iš trapecinio profilio, galite sukurti išskirtinį aplinkos dizainą, įsiliejantį į bendrą vaizdą. Jei norite greitai pastatyti tvorą – trapecinis profilis puikus pasirinkimas. Jūs galie užsisakyti pagal individualius išmatavimus, įrengimas ir montavimas greitas ir paprastas. Tvora patvari, tvirta, puiki apsauga nuo įsibrovėlių. Norint iškirpti tvorą, reikia specialios įrangos, kuri sukelia daug triukšmo. Todėl bandymas pjaustyti ar iškirpti tvorą, atkreips kitų žmonių dėmesį.

 

Spalvų įvairovė

Apsibrėžkite estetinius reikalavimus tvorai. Ar ji turėtų tiesiog atitverti Jūsų erdvę, ar papuošti kraštovaizdį ir papildyti namo architektūrą, ar tapti išskirtiniu aplinkos akcentu? Tai nulems tvoros dizaino, spalvos pasirinkimą. Norėdami tinkamai nuspręsti, galite pasikonsultuoti su dizaineriais. Jei estetinius reikalavimus formuosite patys, rinkitės tvoros dizainą, atitinkantį namo architektūrą ir kraštovaizdį.

Jeigu nuspręsite statyti trapecinio profilio tvorą, pirmiausiai turėtumėte apsispręsti, kokia spalva jums labiausiai tinkama. Tvoros spalvą galite derinti su namo stogo, durų ir langų rėmų arba namo sienų, taip pat vyraujančia kraštovaizdžio spalva. Spalvų gama pakankamai plati, be to, siūlome trapecinį profilį tiesiog iš cinkuoto plieno ar alucinko (t.y. nepadengtą polimerine danga).

 

Paprastas montavimas

Tvoros įrengimas nesudėtingas, lengva surinkti visus elementus. Dėl trapecijos formos universalumo, lengva montuoti su savisriegiais tiek ant medinių, tiek ir ant metalinių profilių. Tačiau bandydami sutaupyti, nedarykite to, ko gerai nežinote – tvoros montavimą geriausia patikėti profesionalams, kurie pasistengs tvorą sumontuoti kokybiškai ir ilgam laikotarpiui, tiksliai paskaičiuos reikalingas medžiagas, suteiks darbų garantiją. Netinkamai sumontuota tvora gali neatlaikyti stipresnio vėjo ar lietaus, ar netgi kelti pavojų. Tuo tarpu tvirta, kokybiškai sumontuota tvora tarnaus daug metų ir suteiks pridėtinę vertę Jūsų namui.

 

Ekonomiškumas

Rekomenduojama vertinti tvoros kainą iš ilgalaikės perspektyvos – galbūt tvora santykinai nepigi, tačiau ilgaamžė, beveik nereikalaujanti ar nereikalaujanti jokios priežiūros – tai bus gera investicija ilgu laikotarpiu. Didžiausią dalį tvoros sąnaudų sudaro medžiagų, tvoros pagaminimo ir sumontavimo kaina.

Pasirinkus trapecinio profilio tvoras, nėra jokių papildomų išlaidų jų priežiūrai. Galima susimontuoti patiems, nereikalauja kasmetinio dažymo ir nuolatinės priežiūros.